3 розумний курорту світі

3 розумний курорту світі

навколо курорту

Насправді курорт – це заклад, який пропонує тимчасове розміщення за оплату. Центри, пропоновані в курортному просторі, можуть варіюватися від подушок для ліжок скромної якості в невеликому просторі до великих кімнат, а також більшого, якіснішого матраца, комода, холодильника, а також різноманітних інших центрів кухонної зони, м’яких сидінь, рівневий телевізор, а також окремі туалети. Маленькі недорогі курорти можуть бути лише одними з найфундаментальніших туристичних центрів і рішень.

Більші курорти з дорожчою ціною можуть пропонувати додаткові центри для відвідувачів, такі як басейн, центр компанії (разом з комп’ютерними системами, струминними лазерними кольоровими принтерами, а також різним іншим робочим обладнанням), догляд за дітьми, семінари, а також центри для проведення заходів, теніс або навіть баскетбольні зали, спортивні зали, їдальні, медичний медичний клуб, а також рішення для соціальної роботи. Курортні місця насправді зазвичай є телефонними номерами (або навіть телефонними номерами на деяких курортах меншого розміру, а також у пансіонатах), щоб відвідувачі могли визначити своє місце. Деякі магазини, курорти преміум-класу насправді прикрашали приміщення на замовлення. Деякі курорти розглядають посуд як компонент плану панелі та простору. В Японії курорти для прийому таблеток пропонують невеликий простір, придатний лише для відпочинку, а також обговорювані туалетні центри.

саме тому це насправді один із найрозумніших курорту

1. Raffles Istanbul

Незважаючи на те, що це комфортний, сучасний курорт із чудовим сучасним обладнанням у власних 185 місцях, угода Raffles у Стамбулі все ще зберігає візантійську таємницю та привабливість міста. Позначте це так само, як і прекрасні види, що випливають практично з усіх приміщень, а також багаті турецькі тканини, винаходи (такі як проколотий метал і скло, як ті, що були виявлені в Блакитній мечеті), а також чудові великі картини в рамках її володіти найвідомішими веб-сайтами Інтернету. Розташований у головній спільноті Бешикташ на околиці International, Raffles розміщує відвідувачів прямо на додачу до різноманітних покупок, а також вибору їжі, а також ви можете легко побачити Босфор, що випливає з багатьох місць курорту .

2. Waldorf Astoria Shanghai на Бунді

Розташований у 2 будівлях — 20 номерів у чудово відреставрованому Шанхайському клубі 1911 року, 252 кімнати, а також номери в нещодавно побудованій вежі — цей курорт насправді є вражаючою даниною пам’яті шикарному міжнародному минулому Шанхаю. Разом із екстравагантними номерами в колоніальному стилі (матрац із плакатами, гардеробні, ванни на ніжках), старий будинок, який зараз називають клубом Waldorf Astoria, насправді має вражаючих 110-футових юристів разом із Bund. пам’ятки. Насправді простори є неокласичними — блідо-зелені шпалери постільної білизни, бавовняні покривала, а також килими з квітучими мотивами — але насправді мають усі недоліки моди, окрім туалету, де в задзеркаллі встановлено телевізор. а також у ванній кімнаті в японському стилі фактично є форсунки курорту .

3. La Mamounia — Марракеш, Марокко

Існує надзвичайно специфічний вплив через La Mamounia, який з’являється в бік того, щоб утриматися, щойно ви спрямовуєте свіжі плиткові дії на цю саму богемну з grandes dames. Після перегляду знебарвлених фуксії поверхонь стін La Mamounia Черчілль насправді не хотів відмовитися від підгонки, а також отримати свої акварельні пензлі; Під час перебування в 1973 році Пол Маккартні написав «Mamunia» (арабською мовою означає «святилище без ризику»); а також Хічкок, який зняв «Хлопця, який так само зрозумів» трохи нижче, отримав мотивацію для «Птахів» від надто завзятих зябликів на терасі, що виходить із саду.

La Mamounia фактично завжди була цікавою сумішшю витонченого ремесла Deco, берберського, а також екстравагантного мавританського, а також старе місце фактично володіло різними підтяжками обличчя протягом майже ста років – від блискучого стилю Жака Мажореля в 1946 році до сценічного капітальний ремонт нульових років від Жака Гарсіа (Resort Costes), а також зовсім нещодавно колекція інтригованих покращень від паризьких футуристів Жуена Манку, що складається з абсолютно нової чайної та кінотеатру.

Безумовно, тут справді є всі колони, заповнені листям дворики, а також мозаїки одного з найфотогенічніших медінських ріадів, за винятком того, що тут також є чудовий задимлений Churchill speakeasy, сфокусований на азійській кухні ресторан Жан-Жоржа Вонгеріхтена. разом із власним спекотним чорним, а також червонуватим, знаменитим басейном великої площі, про який я відкриваю непереборне споглядання людей (ношу темні сонцезахисні окуляри). Існує фактор, що зірки, а також трясти знаменитостей насправді продовжували приходити; модниці разом із сигаретами та кафтанами. Незважаючи на все, що насправді переплітається прямо з Марракешом, як-от вузли на берберському килимі, La Mamounia фактично ніколи, ніколи раніше не було