Кулінарне програмне забезпечення

КУЛІНАРНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

У довгостроковій перспективі продуктовий бізнес перетворився на дивовижний інструмент прецесії. Ми бачимо використання програмного забезпечення в кожній галузі по всьому світу. Продуктовий бізнес також увійшов до індустрії кулінарії та гостинності. Ми бачимо, як 7-зіркова, 5-зіркова та індустрія подорожей використовують програмування без стримуючих факторів.

Щорічний дохід світової галузі програмування досягає 600 мільярдів доларів. Частка кулінарної програми – 64 мільйони щороку

Діаграма всесвітнього розвитку програмування та частки кулінарних програм

Ми хочемо отримати на 60% більше продовольства, ніж ми постачаємо сьогодні, щоб подбати про населення, що розвивається, яке, за оцінками, становитиме 9 мільярдів до 2050 року. Зміна світових запитів у харчовій та сільськогосподарській промисловості домінує над тим, чого можуть досягти поточні системи харчування та інновації .

Адміністрація кулінарії має всі труднощі звичайного бізнесу з обов’язками, які вимагають виняткових здібностей. Керівнику кафе доводиться боротися з такими проблемами, як робоча сила, обладнання, реклама та бухгалтерія. Крім того, забігайлівка керує їжею та обробкою їжі. Керівник кафе повинен зробити висновок, яке буде меню, яку кількість конкретної страви мати під рукою, який необхідний унікальний інвентар і що потрібно підготувати персоналу.

Нові інноваційні досягнення спрощують роботу персоналу, розвивають допомогу клієнтам і допомагають головній проблемі.

Зрештою, керівництво на основі ПК є розумним, створюючи резервні кошти як для основи, так і для підтримки.

Ось короткий перелік програм, які використовуються в кулінарному бізнесі

Програмне забезпечення для калькуляції рецептів. це хмарна система, яка допомагає харчовим організаціям керувати запасами, контролювати витрати, стежити за інформацією про угоди тощо. Ви, безсумнівно, можете оцінити рецепти, підрецепти та виправлення, включаючи дані про чутливість і живлення для всіх виправлень

Датчики температури Bluetooth – це очевидний факт, що програма HACCP (обробка харчових продуктів) є погіршенням. Ось чому численні кафе почали використовувати системи спостереження за температурою Bluetooth, щоб гарантувати, що їхня їжа та спорядження прийнятні. Використовуючи портативні тести та стаціонарні датчики, ресторани можуть фізично або природним чином виміряти температуру своїх критичних ресурсів лише за чотири секунди. Адміністратори можуть запрограмувати перероблені ліміти для кожної їжі та спорядження та отримувати попередження, якщо будь-яка температура перевищить належний рівень. Ці датчики Bluetooth також можуть віддалено зберігати показання температури в журналі HACCP, тому працівникам це не потрібно. Це не дозволяє персоналу спотворювати щоденні звіти та, по суті, знищує журнали паперу. Системи дистанційної температури нарешті застосовують проактивну стратегію поводження з їжею, допомагаючи кафе триматися подалі від нещасних випадків із продуктами та, зокрема, захищати благополуччя клієнтів.

Управління HACCP Продукт підказує клієнту передумови Міністерства сільського господарства США та Управління з контролю за харчовими продуктами та медикаментами, щоб гарантувати створення загального плану HACCP. Природні апарати, призначені для аматорів, працюють із окресленням потоку процесів і характеризуються дорученнями HACCP із покращеними макетами, щоб легко рухати клієнта через створення плану. Програмоване створення таблиць перевірки ризиків гарантує, що жоден компонент не буде знехтуваний. Підключені документи спрощують коригування організації у випадку зміни кроку циклу, відповідно оновлюються таблиці HACCP і методи корекційної діяльності.